Roztroušená skleróza Nově diagnostikovaní Blízcí pacientů

Zveme Vás na 5. díl MEDx Talks [online registrace]

Dobrý den,

srdečně Vás zvu na večer inspirativních příběhů MEDx Talks, který se bude konat ve středu 20. listopadu 2019 od 17:00 ve studiu PalmOFFka Divadla Pod Palmovkou (Zenklova 566/34, 180 00 Praha 8-Libeň). Své příběhy s Vámi přijdou sdílet pacienti, známé osobnosti a další zajímaví a inspirativní lidé z oblasti zdravotnictví. Po skončení programu jste vřele zváni na občerstvení a neformální setkání účastníků a hostů. Vstup je zcela zdarma.
Tentokrát se můžete těšit mimo jiné na bývalou profesionální tenistku a psycholožku Helenu Sukovou, ředitelku Klubu nemocných cystickou fibrózou Simonu Zábranskou, zakladatelku Nadačního fondu Kapka naděje Vendulu Pizingerovou, záchranáře a lektora zážitkových kurzů první pomoci Ondřeje Koudelu nebo studentky medicíny a zástupkyně organizace Loono Adélu Štekrtovou a Tamaru Fořtovou.
Minulé díly MEDx Talks si můžete prohlédnout na www.medxtalks.cz nebo na našem YouTubovém kanálu.

Pro závaznou registraci prosím vyplňte formulář na odkazu zde:
https://forms.gle/QJ2KEm1yhHBmmjj2A

Odkaz můžete sdílet s dalšími členy Vaší organizace, každý účastník se však musí registrovat zvlášť. Upozorňuji, že kapacita sálu je omezená, proto prosím s registrací neváhejte. Vystoupení účinkujících bude audiovizuálně zaznamenáváno. V záznamu se mohou objevit i tváře lidí v publiku. Všichni hosté budou před vstupem do sálu vyzváni k podepsání souhlasu s natáčením. Děkujeme za pochopení. 

Se srdečným pozdravem
Tereza Bačkorová
Communication & Patient Organizations Specialist
ROCHE s.r.o.
Futurama Business Park Bld F
Sokolovská 685/136f
186 00 Praha 8 Czech Republic