Roztroušená skleróza Nově diagnostikovaní Blízcí pacientů

Nový rozvrh cvičení ve Viničné od 8. ledna 2018

Od 8.ledna 2018 je pro Vás připraven v tělocvičně Neurologické kliniky 1.LF UK a VFN ve Viničné připraven nový rozvrh. Pro účast na skupinovém cvičení potřebujete předpis na rehabilitaci od svého ošetřujícího lékaře a domluvit si vstupní vyšetření s fyzioterapuetem.
 
V rámci realizace novoročních předsevzetí jsme pro Vás připravili kondiční kruhový trénink, který je zaměřen především na hubnutí a zvýšení kondice. Trénink bude probíhat 2krát týdně (pondělí a čtvrtek od 16 nebo 17 hod). Před zahájením a po skončení účastníci absolvují kontrolní přeměření. Program je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří již nějaký pohybový program ve Viničné absolvovali. Tréninkový program má charakter studie a proto je potřeba pravidelná docházka 2krát týdně.
Přihlášky a bližší informace na email: novotna.klara.k@gmail.com
 
Také pro Vás chystáme edukační program pro lepší zvládání únavy, který bude probíhat od 15.ledna dopoledne a povede ho psychoterapeutka Renata a fyzio Klára. Více informací a přihlášky u Renaty Malinové: renatamalina@volny.cz
 
A poslední věc-pokud rádi chodíte na skupinová cvičení a rádi byste nás na Vánoce podpořili novými cvičebními pomůckami, tak můžete poslat darovací DMS na konto Nadačního fondu Impuls, který nám cvičební pomůcky pro Vaše cvičení financuje.
Moc děkujeme.
 
Krásné prožití vánočních svátku a vše dobré do nového roku
přeje Váš tým fyzioterapeutů RS centra