Roztroušená skleróza Nově diagnostikovaní Blízcí pacientů

Neformální setkání 15.6. na zahrádce restaurace U Kotvy

Rádi bychom pozvali všechny, kdo mají chuť popovídat si o RS a o jiných věcech, na předprázdninové neformální setkání, které se bude konat 15. června v 18 hodin v restauraci U Kotvy ve Spálené ulici 11 v Praze 1 (dostupné ze stanice tramvaje Lazarská nebo cca 500 m od stanice metra Národní, web  www.restaurace-ukotvy.cz/kontakt.html). 

Budeme sedět na zahrádce umístěné ve vnitrobloku (zahrádka je krytá, takže by nás déšť neměl překvapit). Na zahrádku musíte projít průchodem (prosím nenechte se odradit poněkud nepěkným prostředím) – posezení na zahrádce je příjemné. Servíruje se tradiční česká kuchyně, ale i zdravější saláty, a točí tam tankové Krušovice, nefiltrovaného Mušketýra, víno ze sudu a tradiční Malinovku a Kofolu.

O své plánované účasti prosím dejte vědět na mail info@mladisklerotici.cz kvůli rezervaci. Děkujeme a těšíme se na Vás!

 

A jaké to bylo?

Opět jsme se sešli, tentokrát venku na zahrádce – počasí nám naštěstí přálo. Účast byla přiměřená (viz prezenční listina – nenechte se zmást, pivo bylo dobré!). A opět jsme se vzájemně inspirovali – svými životními příběhy, tím, co každý z nás dělá, i nedělá. A tentokrát jsme i trochu plánovali. Vznikl návrh na piknik, pravděpodobně některou sobotu v červenci – uvidíme, kolik se nás o prázdninách sejde a kdo se nakonec ujme organizace.Každopádně si už teď zarezervujte víkend 25.—27.8. – pojedeme totiž na vodu! Nebojte se – akce bude vhodná i pro nevodáky. Vše se včas dozvíte zde nebo na facebooku či mailem. A na další setkání se můžete těšit v září. Přejeme Vám krásné léto!