Roztroušená skleróza Nově diagnostikovaní Blízcí pacientů

Pojďte s námi do kina na film Šaráda

#kolaudacka Šaráda (1963)

Velice rádi vás zveme na 1. promítání Kina Brouk v nové sezóně. Z mnoha důvodů jsme se rozhodli toto promítání pojmout jako veselou Š/šarádu. Důvodem je mírně upravené seskupení týmu a především nové prostory kina. Ne náhodou náš výběr padl na film z roku 1963 Šaráda s Cary Grantem a Audrey Hepburn. Kromě skvělého hodnocení 84% na ČSFD bylo důvodem propojení žánrů, do kterých se tento snímek řadí. Krimi romantická komedie s mysteriózními prvky. Už to zní jako zajímavě namíchaný koktejl.

Doufáme, že i text distributora vás přesvědčí, že stojí za to přijít na film Šaráda. My se na vás budeme moc těšit. KinoBrouci

"Regina (Hepburn) se vrací do Paříže z lyžovačky ve Švýcarsku. Čeká ji ovšem nemilé překvapení. Její manžel je nezvěstný a spolu s ním i všechny peníze, které měli. Do toho se o ni začnou zajímat agenti CIA a další podivíni, kterým jde všem jen o jedinou věc. Dozvědět se, kde jsou peníze. Manžel je totiž za války zpronevěřil. Napětí, žánrové schválnosti, product placement a další komponenty tento film učinily nesmrtelným. Především muzikálový režisér Donen napíná diváky od začátku do konce. Audrey Hepburnové v roztomilém kožíšku a špercích za několik desítek tisíc dolarů jde totiž permanentně o život." (oficiální text distributora)

Originální znění s českými titulky
Začátek promítání: 19:00 hod
Doporučené vstupné: 50Kč (rezervace přes FB zprávy)
Délka filmu: 113 min

Kino a bar otevřeny od 18:30 hodin.
Adresa: Kino Brouk, Žižkostel – Panoptikon Barikáda Náměstí Barikád 1, 130 00 Praha 3